Zgjidhni Produktet tona\Video


Tour Athine
Antalya Online
vas tour albania
Tour Stamboll
Data e Nisjes: 03.04.2020
Nga 245€-3 Ditë
tour USA - VAS TOUR ALBANIA
Dubrovnik
Data e Nisjes: 10.04.2020
Nga 99€-3 Ditë
Indonesia
Tour Cote d'Azur
Data e Nisjes: 06.04.2020
Nga 449€-6 Ditë
vas tour albania
Thesaret e Puglias
Data e Nisjes: 08.04.2020
Nga 295€-5 Ditë
Avatar
Tour Vietnam
Data e Nisjes: 08.04.2020
Nga 1950€-10 Ditë
vas tour albania
Tour Bali
Data e Nisjes: 15.04.2020
Nga 1575€-8 Ditë
vas tour albania
Singapor - Kuala Lumpur - Phuket
Data e Nisjes: 05.04.2020
Nga 2470€-10 Ditë
vas tour albania
Tour SHBA
Data e Nisjes: 06.04.2020
Nga 2250€-7 Ditë
tour kine
Pashket ne Splendid Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 147€-4 Ditë
vas tour albania
Pashket ne Avala Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 95€-3 Ditë
Avatar
Pashket ne Montenegro Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 70€-3 Ditë
Avatar
Spa Retreat package at Regent Hotel
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 215€-3 Ditë
Avatar
Fundjavë në Falkensteiner Hotel
I Perditshem
Nga 95€-3 Ditë
Avatar
Milano - Lucerne - Zurich - Konstanz
Data e Nisjes: 09.04.2020
Nga 470€-4 Ditë
Avatar
Rome - Firenze - Pisa
Data e Nisjes: 09.04.2020
Nga 395€-4 Ditë

Plan your trip


Search for a holiday

Most Favourites


Rixos
Hotels

Rixos Hotelsis a luxury hotel chain based in Dubai. It was founded in Turkey in 2000. The company has 27 hotels and resorts in Europe and the Middle East.

Paloma
Hotels

Paloma Hotels located at the best western and south of Turkey. We represent a unique service with the PALOMA brand, which reflects our passion for fun and luxury.

Gloria
Hotels

Gloria Hotels opened its doors in 1997. Gloria Hotels & Resorts brings legendary Turkish hospitality to guests & nbsp; from around the world. In Gloria, guests become part of the family.

Diamond
Hotels

Diamond Hotels is located on the Mediterranean coast where sea colors meet in unique beauty. We are here to make the holidays and the most luxurious truths.

Diversity

Conferences, Events, Cultural Programs, Cruise, Sightseeings.

Flexibility

Programs based on your choice. Flexible prices and qualitative service.

Unique Destinations

Most interesting cities in our unique and combined. Create your own package.

Fast Booking

A wide network of partners all over the world. Safe use of credit card.

24/7 Support

Trained and specialized staff. 24 hours in 7 days with online help.

By Vas Tour

Working with pasion since 1994. Creating the right vacations for everyone.

Find your dream tour today

Happy Travelers

Kristo Selenica

Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Aulona Musta

Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Gerti Gegprifti

Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Doriana Cullhaj

Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Hysen Varoshi

Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Xhiliola Bixheku

Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Dorina Reci

Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Elisa Krasniqi

Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Florian Deliallisi

Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂

Eleni B Rustaj

The king of everything… Thnx for everything Vas Tour… I <3 U

Shega Edi

Great agency with very polite and helpful staff. Very cheap fairs and I really recommend you to visit them.

Vjollca Kida Cela

Jeni teper korrekt. Çmimet fantastike. Komunikimi me guiden tejet i rregullt. Ju falenderoj!

Dénes Dankó

This is the best solution if visiting Albania and at the same time they offer the best going abroad. Wish to have partners like VAS all around the globe. Professional.
Thank you!