Zgjidhni Produktet tona\Video


Tour Athine
Antalya Online
vas tour albania
Tour Stamboll
Data e Nisjes: 03.04.2020
Nga 245€-3 Ditë
tour USA - VAS TOUR ALBANIA
Dubrovnik
Data e Nisjes: 10.04.2020
Nga 99€-3 Ditë
Indonesia
Tour Cote d'Azur
Data e Nisjes: 06.04.2020
Nga 449€-6 Ditë
vas tour albania
Thesaret e Puglias
Data e Nisjes: 08.04.2020
Nga 295€-5 Ditë
Avatar
Tour Vietnam
Data e Nisjes: 08.04.2020
Nga 1950€-10 Ditë
vas tour albania
Tour Bali
Data e Nisjes: 15.04.2020
Nga 1575€-8 Ditë
vas tour albania
Singapor - Kuala Lumpur - Phuket
Data e Nisjes: 05.04.2020
Nga 2470€-10 Ditë
vas tour albania
Tour SHBA
Data e Nisjes: 06.04.2020
Nga 2250€-7 Ditë
tour kine
Pashket ne Splendid Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 147€-4 Ditë
vas tour albania
Pashket ne Avala Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 95€-3 Ditë
Avatar
Pashket ne Montenegro Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 70€-3 Ditë
Avatar
Spa Retreat package at Regent Hotel
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 215€-3 Ditë
Avatar
Fundjavë në Falkensteiner Hotel
I Perditshem
Nga 95€-3 Ditë
Avatar
Milano - Lucerne - Zurich - Konstanz
Data e Nisjes: 09.04.2020
Nga 470€-4 Ditë
Avatar
Rome - Firenze - Pisa
Data e Nisjes: 09.04.2020
Nga 395€-4 Ditë

Planifiko udhetimin tend


Kerkoni pushimet

Me te preferuarat


SHBA

New York, qyteti që nuk fle kurrë, kryeqyteti kulturor i botës … gjithçka që ju e quani qytetin e New York, efekti në kulturën dhe biznesin mbarëbotëror është e pamohueshme.

Vietnam

Vietnami është një nga vendet më të bukura të Azisë Juglindore, ajo tërheq udhëtarët e panumert në malet e tij të harlisur, qytetet e mrekullueshme dhe plazhet me rërë të artë.

Kina

Ne Kine cdo 5 dite ndertohet nje “qiellgervishes”, ne nje vit (365 ditë), ndertohen të paktën 73 qiejgervishes të rinj.Ariu Panda është një nga thesaret kombëtare të Kinës.

Antalya Online

ANTALYA VERE 2020
Ne Vas Tour
rinisin Charterat në
destinacionin më të dashur për ju
, për pushimet tuaja individuale
dhe familjare!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vas Tour
Average rating:  
 4 reviews
by Suela on Vas Tour

Jeni me te miret per te bere nje zgjidhje te shkelqyer

by Niki on Vas Tour

Best vacations ever with Vas.al

by User1234 on Vas Tour

Really good staff and service

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Larmishmeri

Konferenca, Evente, Programe Kulturore, Cruise, Ekskursione.

Fleksibilitet

Programe sipas deshires suaj. Fleksibel ne cmim dhe cilesi ne sherbim.

Destinacione unike

Qytetet me interesante ne programet tona unike. Krijo paketen tende.

Rezervim i Shpejte

Nje rrjet i gjere partneresh neper bote. Siguri me karte krediti.

Suport 24/7

Staf i trajnuar dhe i specializuar. 24 ore ne 7 dite ne ndihmen online.

Nga Vas Tour

Punojme me pasion qe nga 1994. Krijojme pushimet e duhura per cdo individ.

Kerko programin qe deshiron

Happy Travelers

Aresio Aria Ari

Pa dyshim qe jeni me te miret..⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dénes Dankó

This is the best solution if visiting Albania and at the same time they offer the best going abroad. Wish to have partners like VAS all around the globe. Professional.
Thank you!

Vjollca Kida Cela

Jeni teper korrekt. Çmimet fantastike. Komunikimi me guiden tejet i rregullt. Ju falenderoj!

Shega Edi

Great agency with very polite and helpful staff. Very cheap fairs and I really recommend you to visit them.

Eleni B Rustaj

The king of everything… Thnx for everything Vas Tour… I <3 U

Florian Deliallisi

Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂

Elisa Krasniqi

Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Dorina Reci

Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Xhiliola Bixheku

Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Hysen Varoshi

Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Doriana Cullhaj

Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Gerti Gegprifti

Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Aulona Musta

Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Kristo Selenica

Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Confirmed Tours